poniedziałek, 3 lutego 2014

Post organizacyjny- AKTUALIZACJA

         Hejka, zauważyłyśmy, że przez to, że na blogu nie było nas przez dwa dni, liczba odwiedzających bloga bardzo spadła. Zmartwiło nas to ogromnie, więc postanowiłyśmy napisać post organizacyjny dotyczący tej że sprawy, a przy okazji jeszcze jednej.


Sprawa nr.1: Bardzo, z całego serca Was prosimy, wchodźcie na bloga nawet jeśli nie ma nas kilka dni! Jest to spowodowane brakiem czasu lub brakiem dostępu do internetu. Bardzo zaangażowałyśmy się w geeklychic i na pewno o tym blogu nie zapomnimy :)


Sprawa nr.2: Wszystkich Was uprzedzamy, jeśli macie zamiar zaproponować nam wzajemne obserwowanie, zróbcie to pierwsi i napiszcie w komie np.: Zaobserwowałam., na 100% odwdzięczymy się :)

       Ostatnio jak napisałyśmy sprawę nr 3, były niedomówienia i część z Was źle zrozumiała o co nam chodzi, więc postanowiłyśmy odpuścić sobie problemów i innych nieprzyjemności :)
    Miłego wieczoru :*


4 komentarze:

 1. Moim zdaniem reklamowanie bloga to nie zadanie czytelników, a WASZE. Nie wymagajcie tego od nich. Wchodzą na bloga, gdy mają co czytać. Rozumiem, że nie macie dostępu, ale taki post nie ma sensu, bo czytelnicy mogę czuć się wykorzystywani i przymuszeni wręcz do wchodzenia na bloga.

  Zapraszam do mnie! marpleous.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieeee... Źle zrozumiałaś post!!! Chodzi o to, że jeśli ma ktoś czas, czy też ochotę, to może gdzieś wspomnieć o naszym blogu :) To nie jest przymuszanie!

   Usuń
 2. Zaobserwowałam xd
  Świetny wystrój bloga ;)
  Dziękuję za komentarz u mnie :)

  http://once-i-get-out-on-simple.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miły komentarz i za obserwację, ja również zaobserwowałam <3

   Usuń

Za każdy komentarz bardzo dziękujemy <3
* Jesli chcesz: OBSERWACJA ZA OBSERWACJE, zrób to pierwszy/a i wstaw komentarz np,: zaobserwowałem/am. Na pewno się odwdzięczymy :*